Neler yeni

Hoşgeldin!

Forum sitemize giriş yaparak bilgi paylaşabilir ve tecrübelerinizi insanlara duyurabilirsiniz.

Giriş Yap!

İlker Püren'den transfer açıklaması!

Spor264.com.tr Sakaryaspor'un çiçeği burnunda teknik direktörü İlker Püren Tv264'te yayınlanan Erhan Kaytanbay'ın sunuculuğunu yaptığı Spor264 programına konuk oldu. Püren, transfer hakkında çok önemli açıklamalarda bulunurken takımda kalan oyunculara da mesaj gönderdi. Yeşil-siyahlıların teni teknik direktörü İlker Püren, kamp sürecinde oyuncuları değerlendirip kimlerin takımda kalıp kalmayacağını netleştireceklerini söylerken, oyuncuların kendilerini teknik ekibe teslim etmesi gerektiğini belirtti. Ayrıca bu oyuncuların performanslarına transfer yapacaklarını açıklayan Püren, "Oyuncular kamp sürecinde kendilerini bize teslim etmesi halinde en az %20 performans artışı yaşayacaklarını tahmin ediyorum. Kalacak oyuncuların kamp sürecinde konseptini yine kendileri belirleyecek. Federasyon daha yabancı sınırlamasını tam net belirlemedi. Netleştirirlerse orta alana bir 8 numara bir yabancı transferi, ön alana da 3 yabancı transferi yapmayı planlıyoruz. Bununla beraber 1 tane orta sahaya Türk bir oyuncu, kamp sürecinde de sağ bek ve sol bekle ilgili ne tarz oyuncuları kadromuza dahil edeceğimize karar vereceğiz. Oğuz'un performansına bakacağım. Eğer kamp performansı yeterliyse alternatif bir bek, değilse Oğuz'un önüne bir oyuncu almak istiyorum. Ya da Onur'un performansına göre bakacağım kamp sürecinde. Hurşit'in çift mevki oynama özelliğine de bakıp değerlendireceğiz." ifadelerini kullandı. YÖNETİM DÖRT BEŞ GÜN İÇERİSİNDE AÇIKLAYACAK İlker Püren yabancı transferi hakkında, "Yönetimimizin iki yabancı oyuncunun ismini açıklayacağını düşünüyorum 4-5 gün içerisinde. Yabancı transferi çok zor. İsim veremiyorum çünkü sözleşmeleri var. Yabancı oyuncunun etnik yapısı, yetiştiği bölgenin kimyası da çok önemli. Bazen oyuncuların eşleri gelip karar verdiği bile oluyor." sözlerini sarf etti.

Kaynak : https://medyabar.com/haber/11094011/ilker-purenden-transfer-aciklamasi